У Черкаській області рівень захворюваності на ГРВІ та ковід - на 64,6 % вище за епідемпоріг, - Володимир Папач

У Черкаській області рівень захворюваності на ГРВІ та ковід - на 64,6 % вище за епідемпоріг, - Володимир Папач Як інформують у Черкаській ОВА, додаткові заходи протиепідемічного характеру рекомендують вживати органам місцевого самоврядування на Черкащині. Тут фіксують значне зростання захворюваності на грип та гострі респіраторні інфекції. Таке рішення ухвалили на засіданні Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

За минулий тиждень звернулися до лікарів із застудою та симптомами COVID-19 понад 8,7 тис. жителів області. Із них майже 4,4 тис. – діти до 17 років. Найбільше госпіталізують дітей, віком до 4 років.

– Показник захворюваності на 64,6% вище епідемічного порога, розрахованого для області, та на 33,4 % більше, ніж попереднього тижня, – зазначає генеральний директор ДУ «Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб» Володимир Папач. – Дуже високий рівень інтенсивності епідпроцесу спостерігається в більшості територіальних громад Черкащини. Це свідчить про дуже швидке поширення захворюваності та необхідності вжиття невідкладних заходів.

Задля запобігання поширення грипу та ГРВІ на території області, громадам радять вжити додаткові протиепідемічні заходи на місцях.

– Ситуація різниться в кожній громаді, однак загалом очевидне значне зростання захворюваності серед населення, – наголосив заступник начальника Черкаської ОВА Антон Царюк. – З огляду на це, місцеві комісії з ТЕБ та НС мають ухвалити план дій із недопущення погіршення епідситуації. Рекомендуємо розглянути питання організації навчального процесу в освітніх закладах і проведення масових заходів.
09.02.2024 13:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter