На Черкащині зростає мережа реабілітаційних відділень для захисників та захисниць

На Черкащині зростає мережа реабілітаційних відділень для захисників та захисниць Як інформують у Черкаській ОВА, над створенням повноцінної функціональної системи реабілітаційних послуг для захисників і захисниць працюють на Черкащині. Це – незмінний пріоритет для обласної влади. На цьому наголосив начальник ОВА Ігор Табурець.

Торік 9 закладів охорони здоров’я області надавали послуги з реабілітації амбулаторно за договорами Національної служби здоров’я України. Ще 6 закладів – в умовах стаціонару. Цьогоріч подались до НСЗУ ще більше.

– Плануємо, щоб у всіх кластерних закладах області з’явились реабілітаційні відділення, – зауважив Ігор Табурець. – Наші плани незмінні – створити на Черкащині повноцінну інфраструктуру.

На одному з об’єктів, де планують надавати послуги з реабілітації, нині триває реконструкція. Відточкували питання щодо робіт за цим проектом очільник області на зустрічі з підрядником.

– Це – принципова історія, – наголосив начальник ОВА. – Наші оборонці, які пройшли горнило війни, заслуговують на гідні умови та якісну реабілітації. Тому реконструкція цього об’єкта під постійним контролем робгрупи «Прозорість і підзвітність». Демонтажні роботи тут практично виконані. У реалізації проекту не повинно бути жодних зволікань.
01.02.2024 11:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter