Старікова ухопила за руку "оптимізатора" Стадника: У Черкасах гряде закриття медзакладів

Старікова ухопила за руку "оптимізатора" Стадника: У Черкасах гряде закриття медзакладівУ черкаській медицині гряде чергове "реформування та модернізація". Першу-п'яту міські поліклініки, РОЦ "Астру" та міську дитячу лікарні збираються закрити, щоб створити на їх базі 5 центрів первинної медико-санітарної допомоги. Про це повідомила депутат Черкаської обласної ради Наталія Старікова, інформують у прес-службі Черкаського Фронту Змін.
"Про закриття поліклінік, утворення таких центрів та подальше звільнення певної кількості медичних працівників йдеться у наказі департаменту охорони здоров'я міськвиконкому. Робиться це в рамках впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки. Отже, подібної "оптимізації" можна очікувати вже найближчим часом", – сказала Наталія Старікова.
На думку депутатки, наслідком такого рефомування може бути таємне закриття медичних закладів.
"Ми вже знаємо, до чого призводить таке реформування та модернізація. У Кам'янці громада ледве відстояла центральну районну лікарню, яку теж планували реформувати, а насправді – знищити. Та ж ситуація в Каневі", – відзначила Наталія Старікова.
14.06.2013 16:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter