На Черкащині зареєстровано 6 випадків отруєння грибами. Постраждали 10 людей

Як інформують в обласному центрі контролю та профілактики хвороб, на Черкащині продовжують фіксувати випадки отруєння дикорослими грибами. Станом на 8 листопада в області зареєстровано 6 випадків отруєнь дикорослими грибами з 10 потерпілими, серед них 4 дітей.

Останні випадки отруєнь грибами зареєстровано у місті Черкаси та у селі Руська Поляна Черкаського району.

На лікарняне ліжко потрапила 9-річна дівчинка з Черкас, яка 5 листопада під час прогулянки лісом з батьками взяла до рук бліду поганку, потім вживала їжу, не помивши руки.

Перші симптоми отруєння – нудота, блювота, біль у животі з’явилися за 3 години потому. Батьки дівчинки самостійно доправили дитину до комунального некомерційного підприємства «Черкаська обласна дитяча лікарня» у стані середньої важкості, де наразі вона перебуває на лікуванні.

У селі Руська Поляна Черкаського району 16-річна дівчина, ввечері 6 листопада вживала смажені опеньки, які назбирав брат у лісі біля села. Наступного дня їй стало зле: з’явилися багаторазова блювота, озноб, головний біль. Швидкою допомогою дитину шпиталізували до КНП «Черкаська обласна дитяча лікарня» у приймально-діагностичне відділення.
09.11.2023 11:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter