Майборода просить Черкаську міськраду забрати гроші у вовків,ведмедів та орлів й передати їх аварійній дитячій поліклініці

Майборода просить Черкаську міськраду забрати гроші у вовків,ведмедів та орлів й передати їх аварійній дитячій поліклініціДепутат Черкаської обласної ради Любов Майборода направила звернення до Черкаської міської ради з приводу ситуації в Черкаській дитічій поліклініці №2.

Шановний Вікторе Федоровичу! Шановні колеги!

До мене надійшли чисельні звернення батьків, діти яких обслуговуються в дитячій поліклініці № 2 (вул. Вербовецького, 4) з приводу аварійного закриття головного входу в поліклініку.
Поліклініка № 2 обслуговує 14 тисяч дітей віком до 18 років і надає щоденно медичну допомогу близько 300-ам особам.
В 2012 році за рахунок коштів міського бюджету – 85 тис. гр. - була виготовлена проектно-кошторисна документація на капітальний ремонт будівлі поліклініки; загальна вартість ремонтних робіт – 1млн. 583 тисячі гривень. Проте, міський бюджетом на 2013 рік кошти на ремонт дитячої поліклініки № 2 не передбачені.
25.04.2013 комісія Черкаської міської дитячої лікарні склала акт позачергового огляду будівлі дитячої поліклініки № 2, відповідно до якого через аварійний стан карнизної частини фасаду(випадіння штукатурки, цегли) було заборонено користуватись головним входом. На сьогодняшний день головний вхід в будівлю дитячої п-ки № 2 перекритий, що викликає незручності для відвідувачів.
Відповідно до дефектного акту дитячої міської лікарні від 15.05.2013, ремонт головного входу коштує 118тис. 538 гр. Враховуючи соціальну важливість об`єкту, на підставі ст. 13 закону України «Про статус депутатів місцевих рад» прошу розглянути в першочерговому порядку пропозицію про виділення 118 тис. 538 гр. на ремонт головного входу дитячої поліклініки № 2 за рахунок перерозподілу коштів міського бюджету.
Пропозиції для зменшення видатків:
- придбання автомобіля «Газель» для дирекції парків – 200 тисяч гривень;
- реконструкція оранжереї в дитячому парку – 123 тис.гр.;
- придбання ілюмінації на Мосту кохання в ювілейному парку – 50 тис. гр.;
- будівництво вольєрів для вовків та ведмедів – 1 млн.гр.;
- придбання мопедів для працівників муніципальної інспекції – 120 тисяч гривень;
- реконструкція орлятника – 652 тис. гр. ;
- розміщення монументального мистецтва на об`єкті комунальної власності – СШ № 17 – 500 тис.гр.;
- розміщення елементу благоустрою «шахи» - 300 тисяч гривень.
05.06.2013 15:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
18:14 05.06.2013 JILLY:
Звідки Майборода взяла цифри по "вовкам та ведмедям"? Невже депутати міської ради при здоровому глузді могли затвердити такі видатки??