У Черкаській області триває наздоганяюча кампанія з імунізації проти кору

У Черкаській області триває наздоганяюча кампанія з імунізації проти коруНа Черкащині триває всеукраїнська наздоганяюча кампанія з імунізації проти кору. Про це інформують в Обласному центрі контролю та профілактики хвороб.

Як повідомив головний державний санітарний лікар області, мета кампанії незмінна – довакцинувати проти кору всіх дітей, які з різних причин пропустили щеплення. Нині в регіоні діють 306 пунктів щеплень, 14 центрів масової вакцинації, працюють 14 мобільних бригад.

– У межах кампанії ми запланували провести понад 7600 щеплень, – повідомив Володимир Папач. – Процес триває. Наразі загальний відсоток вакцинованих людей недостатній для формування колективного імунітету. І цього можна і потрібно досягти через вакцинацію. Це єдиний захист від недуги.

Володимир Папач зауважив, що діти, які не мають щеплення, відповідно до календаря, не повинні бути допущені в організовані дитячі колективи. Це прописано у Законі України «Про захист населення від інфекційних хвороб».

Нагадаємо, днями в області відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. За результатами всім відповідним службам дано завдання акумулювати зусилля в реалізації наздоганяючої кампанії з імунізації проти кору та здійснити всі необхідні заходи, аби зменшити ризики поширення хвороби.
23.08.2023 16:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter