МОЗ: Працівники черкаської «екстренки» перерахували премії на купівлю автівки для ЗСУ

МОЗ: Працівники черкаської «екстренки» перерахували  премії на купівлю автівки для ЗСУЯк інформує МОЗ, нещодавно працівники Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради перерахували свої премії для купівлі автівки для Збройних сил України.

З нагоди Дня Незалежності України адміністрація центру «екстренки» ухвалила рішення про преміювання працівників медзакладу. Однак останні виступили з ініціативою відмовитись від премій, аби натомість медзаклад перерахував ці кошти на потреби ЗСУ. Медичні працівники пожертвували свої премії на користь однієї з військових частин Повітряних сил Збройних сил України.

Загальна сума, яку працівники черкаської «екстренки» пожертвували на ЗСУ склала 4 304 343 гривень. До благодійної ініціативи долучилися 100% працівників.

На ці кошти було закуплено автомобільний тягач з причепом для перевезення великовантажних та великогабаритних вантажів. Його вантажністю 87 тонн.

Автомобіль вже передано на баланс військової частини для виконання бойових завдань.

Нагадаємо, раніше МОЗ розповідало, як більшість автівок екстреної медичної допомоги, придбаних коштами, зібраними через фандрейзингову платформу UNITED24, уже рятують життя українців.
23.08.2023 11:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter