Жашківська громада братиме участь в міжнародному проєкті щодо підвищення якості надання медичної допомоги

Жашківська громада за результатами конкурсу відібрана на участь у проєкті «Ефективне управління мережею медичних закладів в умовах децентралізації». Протягом наступних місяців, вона отримає експертну підтримку для підвищення ефективності системи надання медичної допомоги на рівні громади.

Як зазначив керівник Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Черкаській області Сергій Слинько, в рамках проєкту експерти надаватимуть методичну та консультаційну допомогу щодо управління лікарнями на основі міжнародного досвіду та аналізу потреб населення у послугах охорони здоров’я, а також - щодо розробки моделі медичних послуг на основі медичних потреб громад для подальшого стратегічного планування та трансформації мережі закладів охорони здоров’я.

Також у рамках підтримки експерти допоможуть громадам визначити фінансові ризики у питанні фінансування медзакладів із подальшим моделюванням місцевих бюджетів та розробкою місцевих цільових програм тощо, допоможуть визначити інвестиційні потреби у покращенні медичної інфраструктури на рівні громади. Проєктом передбачено й допомога у налагоджені співпраці між суміжними громадами та закладами охорони здоров’я.

«Така ініціатива має підтримати ОМС у прозорості надання медпослуг для місцевих громад, просуванні моделей послуг, орієнтованих на потреби пацієнтів, покращити доступність усіх видів послуг на рівні громад», - впевнений Сергій Слинько.

Цей проєкт реалізовується «Форумом Трансформації Охорони Здоров’я» за підтримки “U-LEAD з Європою”.

Кіндрат Булавін

Провінція
26.01.2022 17:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter