На базі обласної стоматполіклініки в Черкасах буде організовано службу допомоги під наркозом для дітей з інвалідністю

Як інформують у Черкаській ОДА, на базі КНП «Черкаська обласна стоматологічна поліклініка» організовують стоматологічну допомогу під наркозом для дітей з інвалідністю, аби медикаментозно блокувати спонтанну рухливість через спастику та біль у пацієнтів під час лікування. На придбання необхідного обладнання та облаштування робочого місця з обласного бюджету спрямовують 700 тисяч грн.
На базі обласної стоматполіклініки в Черкасах буде організовано службу допомоги під наркозом для дітей з інвалідністю
фото Черкаської ОДА

Про це говорили під час зустрічі заступниця очільника області Лариси Кошової з матерями дітей з інвалідністю – активісткамии громадських організацій Черкащини, які опікуються питаннями інклюзії, підтримки та соціалізації дітей з інвалідністю.

– Ми уклали договори на придбання обладнання, – наголосила Лариса Кошова. – Воно вже навіть частково поставлене. Тобто незабаром таки зможемо надавати стоматологічну допомогу на місці, в обласному центрі, дітям з інвалідністю та людям, які мають інвалідність з дитинства. Утім, придбати обладнання – лише перший крок. Нам необхідне й подальше фінансування, задля належної роботи цієї стоматдопомоги. Про це говоритимемо на обласному рівні з депутатами обласної ради. Якщо говорити виключно про державну підтримку, то, за пакетами НСЗУ на наступний рік, пролікований випадок будь-якої складності вартує лише 116 грн. Ми всі розуміємо, що цього не достатньо.

Звернутися до НЗСУ на себе взяла представниця Урядового Уповноваженого з прав осіб з інвалідністю в Черкаській ОДА Леся Валяєва.

Денис Сирцов

Провінція
26.11.2021 13:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter