На Черкащині завершили вакцинацію 28 % жителів області. Кількість охочих вакцинуватися зростає

Як інформують у Черкаській ОДА, майже вдвічі зросла кількість охочих вакцинуватися проти коронавірусу в області. Навантаження на центри вакцинації населення зросло. На Черкащині працюють над тим, аби оптимізувати їхню роботу та зробити відвідини центрів комфортнішими для громади, наголосила заступниця очільника області Лариса Кошова.

Відзавтра область переходить до «червоної» карантинної зони. Її обмеження не будуть утискати звичне життя тих, хто вже отримав щеплення проти ковіду. Натепер повністю завершили вакцинацію 28% жителів області, тобто майже 279 тисяч осіб.

– Штам «Дельта» значно агресивніший, порівняно з попереднім, тож зараз фіксуємо більше складних випадків, вірус «помолодшав», – каже Лариса Кошова. – Зараз у нас на стаціонарі лікуються понад тисяча черкащан. Лише за добу маємо 19 летальних випадків. Тому закликаю кожного вакцинуватися. Ми щодня працюємо над тим, щоб це було комфортно кожному. Зокрема, у нас діє 32 центри вакцинації. Роботу найпопулярніших із них ми продовжили. Крім того, діє 101 пункт щеплення, а 25 мобільних бригад виїжджають до трудових колективів та маломобільних громадян.

Посадовиця додала, що вакцинуватися може кожен безкоштовно та у зручний час. Приміром у центрі вакцинації, що діє у Черкаському регіональному центрі підвищення кваліфікації, вона познайомилася зі школяркою Дариною Лужко. 16-річна дівчина вирішила вакцинуватися Pfizer’ом відразу ж, як отримала таку можливість.

Денис Сирцов

Провінція
11.11.2021 17:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter