Ляшко: Черкаська область найближчим часом може увійти до "червоної" зони

Міністерство охорони здоров'я ініціює засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій для вирішення питання про переведення Черкаської області на червоний рівень епідемічної небезпеки.

Про це під час брифінгу заявив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко, повідомляє БізнесЦензор.

"Наразі 17 регіонів перебувають на червоному рівні епіднебезпеки. Ми вже зробили подання до Кабінету міністрів про скликання Державної комісії ТЕБ та НС для розгляду питання переведення Черкаської – 18-ї – області до червоного рівня епіднебезпеки. У зоні ризику – Вінницька та все ще Харківська область", – зазначив він.

Водночас, за словами міністра, в Україні з'явилися перші позитивні ознаки стабілізації кількості пацієнтів з COVID-19, проте ризик зростання все ще високий. Тому потрібно продовжувати нарощувати темпи вакцинації, дотримуватися карантинних обмежень і маскового режиму.

За даними Міністерства охорони здоров’я, наразі критеріям "червоної" зони епідемічної небезпеки відповідають 17 регіонів, ще 6 знаходяться у "помаранчевій" зоні, а в "жовтій" залишаються лише Тернопільська та Кіровоградська області.

Денис Сирцов

Провінція
09.11.2021 13:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter