У педиатричній амбулаторії на Кобзарській розпочато капремонт всередині приміщення

У педиатричній амбулаторії на Кобзарській розпочато капремонт всередині приміщення За інформацією міськради Черкас, на початку осені в педіатричній амбулаторії (підрозділ КНП «Другий Черкаський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»), що за адресою вул. Кобзарська, 40, розпочали капітальний ремонт всередині приміщення.

– Раніше внутрішня частина будівлі поліклініки була відремонтована тільки частково. Більшість кабінетів лікарів та інші приміщення, а також комунікації давно потребували повного переоблаштування й заміни, – відзначає Олег Роскопін, директор КНП «Другий Черкаський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».

Ремонт проводиться за кошти міського бюджету. Загальна сума робіт - майже 9 млн грн. У цьому році заплановано повністю завершити реконструкцію першого поверху поліклініки, а з наступного – перейти на другий.

Будівлю переобладнують повністю – від заміни внутрішніх комунікацій (систем опалення, електро- і водопостачання, водовідведення) до повної реконструкції реєстратури, санвузлів, а також облаштування кабінетів щеплення і прийому лікарів.

Слід наголосити, що всі ремонтні роботи проводяться із урахуванням вимог Національної служби здоров’я України та забезпечення доступності й інклюзивності для людей з особливими потребами.

Таким чином після ремонту, усі 16 лікарів поліклініки «отримають» окреме робоче місце, а ще 40 працівників і третина дитячого населення нашого міста (тобто близько 14 тисяч дітей) – комфортні, якісні і доступні умови для роботи та лікування.
фото ЧМР

Денис Сирцов

Провінція
27.10.2021 13:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter