Кількість інфікованих COVID-19 на Черкащині стрімко зростає. Людей закликають вакцинуватися

За інформацією Черкаської ОДА, на Черкащині стрімко зростає кількість осіб, які хворіють на COVID-19. Якщо 18.10 підтвердили коронавірус у понад 280 черкащан, то вже 19.10 – у майже 700. Не зволікати та вакцинуватися закликала жителів області заступниця голови ОДА Лариса Кошова.
Кількість інфікованих COVID-19 на Черкащині стрімко зростає. Людей закликають вакцинуватися
фото Черкаської ОДА

Просто й швидко можна це зробити у 32 центрах вакцинації населення. Вони діють у майже всіх містах області. Тут можна обрати для імунізації CoronaVac, Phizer та AstraZeneca. Крім того, на Черкащині розгорнуто сотню пунктів щеплення, діють 25 мобільних бригад.

– Зараз спостерігаємо більше випадків інфікування на ковід, ніж одужань, – відзначила посадовиця. – Єдиним способом захистити себе та оточуючих, батьків і рідних, є вакцинація, адже специфічного лікування проти цієї хвороби немає. Нині наша область у «помаранчевій» карантинній зоні. Втім темпи захворюваності – невтішні. Всі, хто вакцинувалися, отримують відповідні сертифікати. Вони дійсні рік та дають громадянам низку переваг перед тими, хто ще не вакцинувався, особливо якщо область у «червоній» зоні.

Денис Сирцов

Провінція
20.10.2021 10:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter