Конкурсна комісія Черкаської облради визнала Віталія Шила переможцем конкурсу на посаду головлікаря Черкаської обллікарні

Як інформують у Черкаській облраді, завідувача урологічного відділення Черкаської обласної лікарні Віталія Шила визнано переможцем конкурсного відбору на зайняття посади директора цього комунального некомерційного підприємства. Таке рішення ухвалили члени комісії під час другого засідання.

Далі питання його призначення розглядатимуть депутати у профільних постійних комісіях та на президії і остаточне рішення ухвалять на сесії обласної ради.

Зауважимо, що участь у конкурсі брали три претенденти: Володимир Брожик, Олександр Дудник та Віталій Шило.

Члени комісії всі заяви розглянули та допустили претендентів до участі. Кожен із кандидатів представив свій план розвитку закладу на найближчі три роки.

Переможець відбору Віталій Шило свій виступ побудував на SWOT-аналізі й акцентував увагу на тому, що в розвитку лікарні на першому плані повинні бути потреби пацієнта.

Зокрема, він наголошує на необхідності впровадження та розвитку трансплантації нирки, а згодом і печінки, створенні високоспеціалізованих центрів та оптимізації ліжкового фонду до потреб сьогодення, централізації й дооснащення лабораторії, розширення спектру та підвищення якості медичних послуг, що надаються, впровадження технологій енергозбереження та утилізації відходів тощо.
Конкурсна комісія Черкаської облради визнала Віталія Шила переможцем конкурсу на посаду головлікаря Черкаської обллікарні
фото Черкаської облради

Освіта:
1988-1992 рр. - навчання в Черкаському базовому медичному училищі за спеціальністю фельдшер;
1992-1998 рр. - навчання в НМУ ім. академіка О.О. Богомольця - медичний факультет;
1998-2000 рр. інтернатура зі спеціальності «Урологія» на базі Черкаської обласної лікарні та КМАПО ім. П.Л. Шупика;
2008р - 2014 рр. - навчання в заочній аспірантурі в ДУ «Інститут урології НАМН України»;
У 2015 р. захистив дисертацію за спеціальністю «Урологія», отримав вчений ступінь «кандидат медичних наук»;
2019-2020 pр. - навчання в НАДУ при Президентові України, заочна форма навчання на кафедрі регіонального управління, місцевого самоврядування та управління містом. Здобув кваліфікацію: ступінь вищої освіти Магістр, спеціальність «Публічне управління та адміністрування»;

У 2018 присвоєно звання «Заслужений лікар України».

Досвід роботи:
З 2000р лікар-уролог урологічного відділення Черкаської обласної лікарні;
З 2009р завідувач того ж відділення по теперішній час.

Денис Сирцов

Провінція
06.10.2021 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter