У Черкаському терцентрі соціальних послуг створюють відділення тимчасового перебування для громадян похилого віку та людей з інвалідністю

Як інформують у департаменті соціальної політики Черкаської міської ради, в Територіальному центрі надання соціальних послуг створюється відділення тимчасового перебування для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю.
У Черкаському терцентрі соціальних послуг створюють відділення тимчасового перебування для громадян похилого віку та людей з інвалідністю
фото ЧМР

Зараз тут триває ремонт. Поруч із кімнатами для підопічних будуть кімнати для відпочинку і прийому їжі, медичного персоналу та лікаря, санвузли.

«Нині будівельники роблять демонтажні та монтажні роботи, кріплять гіпсокартонні плити на стіни, монтують систему водопроводу і водовідведення. Також біля входу в терцентр завершується облаштування пандусу для зручності підопічних і відвідувачів», - розповідає директорка територіального центру надання соціальних послуг Альона Щербак.

У відділенні тимчасового перебування для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю територіального центру люди зможуть проживати до 4-х місяців. Матимуть цілодобову соціальну та медичну допомогу, повноцінне 4-разове харчування. За цей час підопічним допоможуть оформити документи на поселення до інтернатних установ, геріатричних пансіонатів тощо.

Кіндрат Булавін
Провінція
06.10.2021 13:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter