Одарич хоче застрахувати 15 тисяч держслужбовців і комунальників по категоріям "елітна", "стандарт", "економ"

Одарич хоче застрахувати 15 тисяч держслужбовців і комунальників  по категоріям "елітна", "стандарт", "економ"Застрахувати понад 15 тисяч працівників комунальних та державних підприємств та установ Черкас має на меті мерія міста. Як інформують у Черкаському МВК, сьогодні відбулися переговори представників страхових компаній та керівників медичних закладів Черкас. За словами міського голови Сергія Одарича, нині розробляється механізм фінансування страхових полюсів.

– Ми готові частину витрат на страхування профінансувати з міського бюджету, а частину візьме на себе працівник, – говорить мер. – Моя позиція – у разі запровадження програми страхування: обов’язок страховиків – продіагностувати кожного клієнта, виступити контролером проходження профілактичних оглядів. І вони мають бути не формальні, а якісні.

Зараз департамент охорони здоров’я міськради аналізує перелік послуг, які варто включити в страховий поліс. Також страховим компаніям будуть надані розцінки послуг, які надають поліклініки та лікарні міста задля розробки вартості полісів.

– Для міської ради – це не фінансовий проект. Це проект, який покликаний дисциплінувати людей. В усьому світі – страхування дисциплінує. Якщо не куриш, платиш менш, а якщо маєш шкідливі звички – то більше. Я хотів би, щоб програма спонукала людей нести відповідальність за своє здоров’я, – каже Сергій Одарич.

Під час наради головний акцент був поставлений на індивідуальному підході до кожного колективу і людини.
– Зараз наше завдання – посортувати усі послуги на категорії: «елітна», «стандарт», «економ». А людина потім обиратиме собі підходящий варіант, – говорить міський голова. Ми зорієнтовані застрахувати людину лише від реальних випадків. Ми не робитимемо профанацію, – зазначив мер.

Керівники медичних закладів міста мають виявити проблемні місця, а також провести переговори з колективами. Має бути налагоджена нормальна співпраця.
15.03.2013 17:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
14:51 17.03.2013 Sergy:
Один час співпрацював із страховими компаніями (страхування життя), і знаю як страховий агент може винагородити корпоративного клієнта.
Одарич рулить, респект страховому агенту, що поділиться винагородою, те що виділять з бюджету, повернеться Одаричу!
А як-же люди? А причому тут люди, це НАШ бізнес!