Кошова: Усі черкащани, що інфікувалися "Дельтою", були невакциновані та захворіли вперше

За інформацією Черкаської ОДА, 20 випадків інфікування новим штамом коронавірусу «Дельта» зафіксували на Черкащині. Троє з інфікованих нині отримують стаціонарне лікування. Вакцинуватися, аби вберегтися від тяжкого перебігу захворювання, закликала черкащан заступниця очільника області Лариса Кошова.
Кошова: Усі черкащани, що інфікувалися "Дельтою", були невакциновані та захворіли вперше
фото Черкаської ОДА

Зараз в області спостерігається тенденція до збільшення кількості інфікованих. Експерти ВООЗ прогнозують нову хвилю захворювання в листопаді.

– Усі інфіковані «Дельтою» були невакциновані та захворіли на коронавірус уперше, – відзначила посадовиця. – Цей штам має більш складний перебіг і швидше поширюється серед населення. Якщо раніше при захворюванні на коронавірус недужі втрачали нюх, то при «Дельті» такого симптому може й не бути. Температура, лихоманка, біль у м’язах – ці ознаки захворювання зберігаються. Єдиним способом захисту є вакцинація. Тож закликаю кожного подбати про безпеку своїх рідних і вакцинуватися.

В області доступні всі 4 види вакцин: Moderna, Astra Zeneca, CoronaVac та Pfizer. Діють 98 пунктів щеплень, 25 мобільних бригад і 30 центрів вакцинації населення. Загалом вже провели понад 310 тисяч щеплень.

Денис Сирцов

Провінція
27.08.2021 14:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter