Показник інфікування COVID-19 на Черкащині зменшився на 9 % у порівнянні з минулим тижнем

Як інформують у Черкаській ОДА, показник захворюваності на COVID-19 в області у порівняння з минулим тижнем зменшився на 9%. Про це повідомив заступник директора обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України Микола Тищук.
Показник інфікування COVID-19 на Черкащині зменшився на 9 % у порівнянні з минулим тижнем
фото Черкаської ОДА

Найвищі рівні захворювання зареєстровано у Черкаському районі. Найбільше випадків заражень спостерігається в Черкасах, Смілі, Умані, Каневі, Золотоноші та Ватутіному.

В області зареєстровано 83 випадки повторного інфікування. Але ця кількість не збільшується за останні місяці.

Усього від початку епідемії в області одужали 80 602 хворих. З початку року в області виявлено нових хворих з підтвердженим ПЛР та швидким тестом – 43 тисячі людей.

Черкаська область перебуває наразі у зеленій епідемічній зоні. Однак можемо мати напруженішу епідеміологічну ситуацію вже у вересні..

«Це пов’язано з тим, що черкащани вийдуть з відпусток, приїдуть з-за кордону, де є різні захворювання, зокрема, штам «Дельта». В Україні вже підтверджено більше 200 випадків інфікування. Випадки зараження є переважно в Західній Україні, а також у Вінницькій і Київській областях. Враховуючи механізм передачі вірусу, міграцію населення, ймовірно, найближчим часом може з’явитися штам «Дельта» і в Черкаській області. Тому закликаю усіх дотримуватися елементарних карантинних норм і вакцинуватися. Лише так ми зможемо зупинити поширення коронавірусу, зокрема, агресивного штаму «Дельта» в області та Україні», – сказав Микола Тищук.

Денис Сирцов

Провінція
12.08.2021 15:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter