Директором Центру комплексної реабілітації "Жага Життя" призначено Наталію Воронкіну

Як інформують у Департаменті соціальної політики Черкаської міської ради, нову директорку Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю "Жага Життя" представили колективу закладу. За результатами конкурсу нею стала 40-річна Наталія Воронкіна.

«У мене є девіз «Один в полі не воїн». Тож будемо працювати разом на благо дітей і Черкас, аби всі були задоволені і займали гідне місце в нашій громаді», - наголосила під час представлення Наталія Василівна.

На 2 поверсі центру комплексної реабілітації «Жага Життя» за рахунок коштів місцевого бюджету облаштують дві кімнати для покращення умов перебування дітей з інвалідністю і збільшення кількості груп. Виконроб запевнив, що до 20 серпня здадуть готовий об’єкт, аби педагоги і вихователі підготували все до нового навчального року.

Наталя Василівна Воронкіна має 17-річний досвід роботи у соціальній сфері. Працювала інспектором з кадрів у територіальному центрі соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян управління праці та соціального захисту населення Черкаської районної державної адміністрації. Була заступницею завідувача відділення, а потім завідувачкою відділення соціальної допомоги вдома Черкаського районного територіального центру соціального обслуговування, заступницею директора цього центру.

Денис Сирцов

Провінція
06.08.2021 17:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter