На Черкащині завершили вакцинацію понад 60 тисяч осіб. Де зробити щеплення?

На Черкащині завершили вакцинацію понад 60 тисяч осіб. Де зробити щеплення?На сьогодні в Черкаській області імунізацію від коронавірусу проводять у 25 центрах масової вакцинації населення, 98 пунктах щеплення та 25 мобільних бригад. Захистилися від хвороби вже 167 299 черкащан.

Вакцинація доступна для черкащан щодня. Зробити щеплення можна як за попереднім записом, звернувшись до свого сімейного лікаря, через медичну інформаційну систему чи контакт-центр МОЗ, так і в порядку живої черги. Зокрема, останнім способом імунізуватися можна в пунктах вакцинації населення. Їх по області діє вже 29, із яких 9 - у Черкасах та 20 - в інших населених пунктах.

- Маю нагадування для тих, хто ще не захистився від COVID-19. Центри вакцинації чекають на вас. Їх по області вже 29. Також працюють 98 пунктів щеплення і 25 мобільних бригад. Обирайте найближчий центр вакцинації, беріть паспорт і приходьте! Разом ми можемо зупинити Covid-19! Лише масова вакцинація здатна створити колективний імунітет і зупинити поширення хвороби, - іфнормує голова Черкаської ОДА Олександр Скічко. - На Черкащині, як і по всій країні, триває 5-ий етап вакцинації від COVID-19. Тепер щепитися можуть усі громадяни, незалежно від професії та групи ризику.

Найбільший центр масової вакцинації населення розгорнутий в обласному центрі - у Регіональному центрі підвищення кваліфікації по вул. Б.Вишневецького, 17. Його потужності - до тисячі щеплень щодня. Імунізацію тут проводять вакцинами Pfizer, Moderna та CoronaVac. Приїхати вакцинуватися в центр можуть як жителі Черкас, так і області із 9:00 до 16:00. Для цього лише потрібно взяти із собою паспорт.


Детальніше про графіки роботи центрів вакцинації у Черкасах:

(інфографіка по центрам вакцинації у Черкасах)
На Черкащині завершили вакцинацію понад 60 тисяч осіб. Де зробити щеплення?

Здійснити вакцинацію можна й не їхавши до Черкас, адже центри вакцинації діють у ще 15 населених пунктах області.

Так, на Уманщині щоденно імунізуватися можна в центрах, розгорнутих на базі Уманського міського центру первинної медико-санітарної допомоги, Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради, а також Паланської амбулаторії.

По два центри вакцинації діють у Звенигородці та Золотоноші. Зокрема, у Звенигородці щепитися від коронавірусу можна щоденно у центрі на базі Звенигородського центру культури і дозвілля ім. Т. Г. Шевченка та на вихідних у центрі первинної медико-санітарної допомоги. Натомість у Золотоноші вакцинація доступна щодня у центрах, розміщених на базі Золотоніського міського ЦПМСД та Золотоніського міського будинку культури.

Крім цього, по одному центру вакцинації наявні в Смілі, Монастирищі, Тальному, Шполі, Корсунь-Шевченківському, Жашкові, Ватутіному, Драбові, Христинівці, Кам’янці, Чигирині та Каневі.

Графіки роботи центрів вакцинації:

На Черкащині завершили вакцинацію понад 60 тисяч осіб. Де зробити щеплення?
27.07.2021 15:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter