У Регіональному центрі підвищення кваліфікації відкрився найбільший у Черкасах Центр вакцинації населення

У Регіональному центрі підвищення кваліфікації відкрився найбільший у Черкасах Центр вакцинації населення Як інформують у міськраді Черкас, представники міської та обласної влади оглянули роботу наймасовішого Центру вакцинації населення, що відкрився 22 липня в Черкасах у приміщенні Регіонального центру підвищення кваліфікації (вул. Байди-Вишневецького, 17).

Пропускна здатність центру – близько тисячі осіб. Працюватиме він щодня із 9 до 16 години. Вакцинація проводитиметься вакциною Moderna.

– Переконаний, що завдяки нашій злагодженій роботі, єдиній позиції міської та обласної влади, нам вдасться забезпечити ефективні кроки у боротьбі з пандемією. І, в кінцевому результаті, цей рік стане роком перемоги над ковідом… Представлена вакцина – дуже якісна і схвалена до використання в країнах ЄС та США. Тому закликаємо усіх черкащан не зволікати й приходити на щеплення. Адже лише масова вакцинація здатна створити колективний імунітет і зупинити поширення хвороби, – наголосив перший заступник міського голови Сергій Тищенко.

За словами директора департаменту охорони здоров’я та медичних послуг міської ради Всеволода Кульчивського, ця вакцина має ефективність – 94-95 %, інтервал введення – 29 днів. Реактогенність вище середньої, ближче до високої, тому людям похилого віку та схильним до побічних реакцій перевагу слід надати Сoronavac. Остання переноситься найлегше.

Як наголосив голова облдержадміністрації Олександр Скічко, нині на Черкащині стартував 5 етап вакцинації. Сьогодні відкрились ще 5 додаткових центрів вакцинації, 2 з яких – у м. Черкаси. Щепитися можуть чотирма вакцинами: AstraZeneca, Pfizer, Moderna, Сoronavac.

Нагадаємо, інші центри вакцинації у Черкасах працюють за таким розкладом:
ТРЦ «Любава» – щоденно з 11.00 до 18.00;
Палац молоді Південно-Західного району – щоденно з 9-00 до 16-00;
БК ім. І.Кулика (вул. Благовісна, 170) – сб., нд. з 9.00 до 16.00.

Центри первинної медико-санітарної допомоги (поліклініки):
- Перший Черкаський міський ЦПМСД (вул. Дахнівська, 34) – сб., нд. з 09:00 до14:00;
- Другий Черкаський міський ЦПМСД (вул. Чорновола, 1) – щоденно, 09:00-14:00;
- Третій Черкаський міський ЦПМСД (вул. Самійла Кішки, 210) – щоденно, 09:00-14:00;
- Четвертий Черкаський міський ЦПМСД (вул. Байди Вишневецького, 61, 4 поверх) – щоденно, 09:00-14:00;
- П’ятий Черкаський міський ЦПМСД, Педіатрична амбулаторія (вул. Олени Теліги, 4) – щоденно, 09:00-14:00.

Крім того, організовані колективи (від 50 осіб) можуть замовити приїзд мобільної бригади за номером контакт-центру МОЗ: 0-800-60-20-19.

У центрах приймають усіх бажаючих, потрібно лише мати при собі паспорт та код. Тим, хто хоче отримати сертифікат про щеплення, необхідно мати укладену декларацію із сімейним лікарем.
23.07.2021 09:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter