У центрах вакцинації у Черкасах зроблено щеплення 11 591 особі

Як інформують у Черкаській міськраді, триває кампанія з вакцинації від коронавірусної хвороби. Станом на сьогодні щеплення отримали 11 591 особа. Першими провакцинувалися медичні працівники, освітяни, військовослужбовці, працівники соціальної сфери.

Нині в Черкасах працює два Центри вакцинації від COVID-19 – у міському будинку культури імені Івана Кулика (сб/нд з 09.00 до 16.00) та в ТРЦ «Любава» на 3 поверсі (щоденно з 11.00 до 18.00).
Водночас, вакцинуватися можна в Центрах первинної медико-санітарної допомоги (колишні поліклініки), попередньо записавшись на прийом до свого сімейного лікаря.

До департаменту охорони здоров’я часто звертаються містяни із запитаннями стосовно того, коли з’являться вакцини Pfizer. Повідомляємо, що цієї суботи (17.07.2021) в Центрі вакцинації від COVID-19, розміщеному на 3 поверсі ТРЦ «Любава», буде проводитися щеплення саме цією вакциною – Pfizer (в наявності 400 доз).

«Захистіть себе від коронавірусної хвороби, дотримуючись й елементарних правил: носіть захисні маски в місцях масового скупчення людей, дотримуйтеся дистанції, мийте руки та обов’язково вакцинуйтеся!
На моє переконання, щеплення дуже важливе. Я не зі слів знаю, що таке COVID-19, адже й сам хворів на цю недугу. Тож раджу всім вакцинуватися. Важливо захистити себе, своїх рідних та тих, хто нас оточує. Щеплення ефективно запобігає тяжкому перебігу хвороби, ускладненням і смерті. Вакцинована людина, навіть якщо і захворіє, то перенесе хворобу легше: швидше за все, вона не потребуватиме кисневої терапії, не потрапить до лікарні, а головне – збереже своє життя.
16.07.2021 12:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter