Жителям Черкас з наркозалежністю пропонують допомогу в товаристві «Анонімні Наркомани»

Жителям Черкас з наркозалежністю пропонують допомогу в товаристві «Анонімні Наркомани»Як інформують у міськраді Черкас, «Анонімні Наркомани» — це непрофесійне та некомерційне товариство людей, які допомагають один одному припинити вживати наркотики і навчитися жити без них. Єдина мета Товариства АН — це надати інформацію, що можливе одужання для тих наркоманів, які хочуть припинити вживати наркотики і страждають від наркозалежності.

АН створює позитивне терапевтичне середовище для залежних людей, що сприяє профілактиці повернення до вживання речовин, які змінюють настрій чи свідомість і формуванню навичок життя без вживання цих речовин. По суті Товариство «Анонімні Наркомани» - це групи самодопомоги, під час зустрічей яких учасники діляться один з одним досвідом, як припинити вживати наркотики та як жити, не вживаючи.

Таким чином, Анонімні Наркомани представляють собою цінний ресурс для сучасного суспільства, оскільки сприяють декриміналізації, адаптації та соціалізації наркозалежних, а також допомагають сформуватися зрілій та соціально відповідальній особистості.

Міжнародне Товариство «Анонімні Наркомани» засноване у 1953 році, перша група АН в Україні провела зустріч у 1991 році. У Черкасах групи АН проводять свої зустрічі з 2005 року.

Сьогодні в 144-х країнах світу проходить понад 76 075 зустрічей АН на тиждень, з них більше 302 щотижневих зустрічей проходить у 38 містах України. З них, безпосередньо у Черкасах — 7.

Інформаційна телефонна лінія АН у м. Черкаси: +38 (073) 022 60 18
16.07.2021 09:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter