За весь час пандемії від ускладнень COVID-19 померли 1 317 жителів Черкаської області

За весь час пандемії від ускладнень COVID-19 померли 1 317 жителів Черкаської області Про епідситуацію в області розповіла сьогодні головна санітарна лікарка регіону Людмила Кравченко. Як інформують у Черкаській ОДА, вона нагадала про небезпеку коронавірусної хвороби, викликаної новим штамом «Дельта».

В Україні вже зареєстровані випадки штаму «Дельта» коронавірусної хвороби. Як зауважила пані Людмила, він більш агресивний. Захворювання розпочинається швидко та має тяжкий перебіг.

«На сьогодні Україні перебуває в зеленій зоні епідемічної небезпеки та в адаптивному карантині. Тому звертаюся до жителів області: дотримуйтеся всіх вимог карантину та утримуйтеся від подорожей до країн, де зареєстровані випадки захворювання гострої коронавірусної хвороби, а саме штамом «Дельта». Це – Росія, Португалія, Великобританія, Німеччина, Австралія, Канада, США. Пам’ятаймо, що наше здоров’я залежить від кожного з нас. Прошу відповідально дотримуватися всіх вимог карантинних заходів і вакцинуватися», – каже Людмила Кравченко.

У разі появи ознак захворювання звертайтеся до сімейного лікаря для своєчасного встановлення діагнозу та лікування.

Людмила Кравченко поінформувала й про те, що натепер вірусологічною лабораторією протестували методом ПЛР 314 671 черкащанина, ІФА – 40 217 жителів області.

Найчастіше хворіють люди у віці 40-59 років. Найбільше зафіксовано смертей від коронавірусу в людей, віком 60-79 років.

Від ускладнень коронавірусної інфекції померли 1317 хворих, серед них – 26 медичних працівників.
15.07.2021 17:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter