Нове приймальне відділення відкрили в Третій міській лікарні Черкас

За інформацією міськради Черкас, відкрито нове приймальне відділення екстреної медичної допомоги у КНП «Третя Черкаська міська лікарня ШМД».

Нагадаємо, реалізувати цей проект вдалося у рамках президентської програми «Велике будівництво», завдяки активної участі міської та обласної влади. Так за рахунок коштів із державного та міського бюджетів на реконструкцію приймального відділення було виділено більше 28 млн грн. За ці кошти здійснена реконструкція приймального відділення з добудовою (бл. 7 млн грн); капітальний ремонт оглядового відділення та облаштування прилеглої території (бл. 2 млн грн); придбане устаткування, меблі й інвентар (бл. 150 тис грн). Крім цього, коштом міського бюджету для відділення придбано медичне обладнання: ангіограф (бл. 15 млн грн), рентгенівську систему стаціонарну (понад 2 млн грн), мобільний рентгенівський апарат (2,5 млн грн), дефібрилятор (360 тис грн).
Нове приймальне відділення відкрили в Третій міській лікарні Черкас

У нових умовах у відділенні здійснюватиметься цілодобовий прийом, невідкладна допомога, повна діагностика й переведення пацієнтів у профільне відділення після встановлення остаточного діагнозу.

До слова, ремонтні роботи в лікарні продовжаться – у 2021 році з міського бюджету виділили ще 2 млн грн на другу чергу реконструкції відділення.
24.06.2021 11:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter