Черкаські медики отримали ключі від 22 нових машин "Швидкої допомоги"

Нові автомобілі екстреної медичної допомоги вже прямують у райони. Як інформують у Черкаській ОДА, ключі від 22 машин сьогодні вручив бригадам «швидкої» очільник Черкащини Олександр Скічко.

Вісім автомобілів придбали завдяки фінансуванню з державного бюджету, 14 – власним коштом обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Загалом спрямували на придбання нового автотранспорту близько 44 млн грн.
Черкаські медики отримали ключі від 22 нових машин "Швидкої допомоги"

– Понад 193 тисячі викликів за рік, «ковідне» навантаження, часто екстремальні умови роботи – це будні наших медиків, які працюють на «швидкій», – зазначив голова ОДА. – Їхня передова – життя і здоров’я черкащан. Тож дякую кожному з них від усієї громади, бо те, що вони роблять – неоціненне. Сьогодні нас зібрав гарний привід – напередодні дня медика частково оновили автопарк. Запевняю, це – не останній такий «транш» до кінця року.

Додамо, в області екстрену медичну допомогу надає КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», до складу якого входить 5 станцій «швидкої» допомоги. Наразі в автопарку установи півтори сотні автомобілів, 56 з яких уже підлягають списанню, адже перевищили строк експлуатації в рази.
17.06.2021 15:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter