Черкаські медики отримують другу дозу вакцини проти COVID-19 (відео)

Як інформують у Черкаській ОДА, другу дозу вакцини проти коронавірусу отримують медики. Їх щеплюють в обласній лікарні. Ревакцинують тих, хто одними з перших в Україні імунізувалися проти ковіду.

Лікар-реаніматолог Костянтин Чупир певен, що вакцинація – єдиний ефективний спосіб сформувати колективний імунітет.

– Всі протиепідемічні заходи: карантини, маски, дистанціювання – не лікують, а відтерміновують, щоб медзаклади справлялися з навалою хворих, – відзначає він. – Єдине спасіння – це колективний імунітет, а він з’являється або коли люди перехворіють й імунітет виробиться природнім шляхом, або коли всіх вакцинують.

Другу дозу отримують медичні працівники обласної лікарні, обласного центру екстреної медичної допомоги. Загалом в обласній лікарні вже вакцинували понад 400 осіб. За словами головного лікаря закладу Олександра Дудника, тут сподіваються вийти на 100-відсотковий показник імунізації тих, хто цього потребує.

– Наша лікарня стала першою в Україні, де щепили проти коронавірусної хвороби, – зазначив Олександр Дудник. – Фактично, ми стали взірцем для всієї України. І це була надзвичайно важлива місія для нас. Процес вакцинації у нас триває й досі. Прихильність до імунізації зараз тільки зростає.
21.05.2021 09:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter