На території Черкаської обласної лікарні планують обладнати вертолітний майданчик, - Скічко

2021 року на Черкащині хочуть зосередитися на модернізації медичних комунальних закладів. Про це у ході звітної пресконференції повідомив Олександр Скічко.

У планах – проведення робіт в обласній лікарні, кардіоцентрі, онкодиспансері та дитячій лікарні регіону.
На території Черкаської обласної лікарні планують обладнати вертолітний майданчик, - Скічко

– На цей рік ми запланували капітальний ремонт та утеплення трьох корпусів в Черкаській обласній лікарні та запуск телемедицини, розробити декілька ПКД, зокрема і з реконструкції реанімаційного відділення, – наголосив очільник області. – По кардіоцентру в нас передбачена реконструкція приймального відділення та вже є кошти на проект будівництва нового корпусу – надсучасної будівлі, яка задовольнить потреби області й не тільки у лікуванні пацієнтів. Також у нас є кошти на розвиток трансплантації серця, яких не вистачало минулого року.

Також в області працюють над тим, аби забезпечити онкологічний диспансер лінійним прискорювачем. У цьому розраховують на підтримку депутатів обласної ради.

– Це питання для нас зараз – номер один, – наголосив Олександр Скічко. – Кожен місяць, який ми не ухвалюємо рішення, це життя наших громадян. Також виділили рекордну суму для облаштування обласної дитячої лікарні. У нас є також пілотний проект по санавіації,у якому беруть участь Київщина та Львівщина. Цьогоріч Черкащина планує долучитися до нього. У його межах плануємо облаштувати вертолітний майданчик на території Черкаської обласної лікарні. Зараз у пошуку місця, аби врахувати всі технічні моменти. Це потрібно для того, аби максимально швидко допомагати ургентним пацієнтам, забезпечувати доставку органів для трансплантації.

Крім того, на Черкащині активно ведуть роботу над тим, аби відкрити на базі Черкаської медакадемії інтернатури за напрямками «загальна практика сімейної медицини» та «хірургія». Запустити її хочуть у новому навчальному році.
18.05.2021 11:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter