Щеплення від COVID-19 зроблено вже 24 тисячам жителів Черкаської області

Вакцинація на Черкащині розпочалася 24 лютого 2021 року. Як інформують у Черкаській ОДА, черкащан вакцинують паралельно трьома вакцинами. Наразі щепилися від коронавірусу 24 тисячі черкащан. Про це розповіла заступниця голови Черкаської ОДА Лариса Кошова.
Щеплення від COVID-19 зроблено вже 24 тисячам жителів Черкаської області

В лютому в область надійшла перша вакцина AstraZeneca Covishield в кількості 17 тисяч доз. Ними успішно вакцинували 16 198 осіб.

Наступними в область надійшли вакцини CoronaVac, Pfizer і AstraZeneca-SKBio. На сьогодні щеплюють черкащан цими трьома вакцинами.

В область 15 квітня надійшло 4 720 доз CoronaVac. З них провакцинували 1926 черкащан. Цією вакциною щеплюють маломобільні групи населення та осіб, які здійснюють за ними догляд, а також освітян, які братимуть участь в проведенні ЗНО.

За кожним провакцинованим резервується друга доза вакцинації. З цієї партії вакцинуватимуть ту саму категорію населення, які отримали першу дозу. Щеплення CoronaVac в області проводять дві мобільні бригади, які пройшли спеціальне навчання для роботи з цією вакциною.

Також область 18 квітня отримала 3510 доз вакцини Pfizer. Наразі вакциновано 2184 особи. Цією вакциною щеплюють підопічних та працівників інтернатних установ. На черзі – працівники державної служби з надзвичайних ситуацій та прикордонники. Цією вакциною теж вакцинують дві мобільні бригади.

Вакцини AstraZeneca надійшли в регіон 11 500 доз 26 квітня. Наразі нею провакциновано 3780 осіб. Цю вакцину застосовують для жителів Черкаської області віком від 65 років та медичних працівників. Цю вакцину розподілили на 99 пунктів, які розгорнули в медичних закладах області.
30.04.2021 10:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter