Щоб щеплювати населення німецькою вакциною Pfizer в Черкаській області підготовлено дві мобільні бригади

З 15 квітня на Черкащині розпочали вакцинувати населення китайською вакциною CoronaVac від COVID-19. Минув лише тиждень щеплення, а в області очікують на постачання іншої вакцини від коронавірусу – Pfizer. Про це повідомила в.о. начальника управління охорони здоров’я Черкаської ОДА Тетяна Бондар в студії ВІККА.

Для того, щоб щеплювати населення німецькою вакциною Pfizer, навчили дві мобільні бригади. При необхідності кількість бригад збільшать.

За словами Тетяни Бондар, навчання медичних працівників проводять для застосування конкретної вакцини. Адже кожна має свої особливості.

«Вакцина Pfizer за дорожньою картою визначена для застосування мешканців та працівників інтернатних будинків соціального захисту. Ці люди підпадають найбільшому ризику, тому що вони перебувають у «замкнутих» колективах», – каже Тетяна Бондар.

Довідково про вакцину Pfizer-BioNTech:

Вакцину розробила німецька біотехнологічна компанія BioNTech спільно з американським фармакологічним концерном Pfizer. Дозволена для повного використання у: Швейцарії, Королівстві Бахрейн, Саудівській Аравії. Екстрене використання, дозволене ВООЗ, діє в США, Великій Британії, Європейському Союзі, Швейцарії, Аргентині, Австралії, Канаді, Чилі, Мексиці, Об’єднаних Арабських Еміратах та в багатьох інших країнах. Україна отримала вакцину Pfizer-BioNTech у межах глобальної ініціативи COVAX.
19.04.2021 13:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter