Магнітно-резонансний томограф Черкаського онкодиспансеру запрацює в квітні

Магнітно-резонансний томограф Черкаського онкодиспансеру запрацює в квітніМагнітно-резонансний томограф Черкаського онкодиспансеру запрацює в квітніЯк інформують у Черкаській ОДА, до початку квітня магнітно-резонансний томограф, який зараз не працює в Черкаському онкодиспансері, буде відремонтовано. Про це на зустрічі із заступником голови Черкаської ОДА Тетяною Прітченко повідомив головний онколог області Віктор Парамонов.
– Цього року вперше на медикаменти для відділення дитячої онкології направлено з бюджету близько 4 млн. грн., у 2012 році – 1 млн. грн., – зазначив головний онколог області. – Тому, маючи запас коштів і підтримку МОЗ України, ми можемо в межах бюджетного фінансування перерозподілити кошти і реставрувати магнітно-резонансний томограф. Він наразі не проводить обстеження (для його ремонту необхідно витратити 700 тис. грн.). Питання відновлення апарату буде вирішено до початку квітня цього року.
Окрім цього, Віктор Парамонов відзначив, що очікується відкриття медико-діагностичного центру, де вже встановлено нове обладнання, серед них і суперсучасний магнітно-резонансний томограф із Японії.
– Тому, маючи хоча б два таких апарати, придбаних за державні кошти, лікарі зможуть приймати вдвічі більше людей, які потребують обстеження, – підкреслив Віктор Володимирович.
25.02.2013 10:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
17:08 25.02.2013 Shine:
А в обласній зараз по 7 хворих на одне ліжко у коридорах лежать, тому треба медико-діагностичний центр, бо не справляються?????
Замість того, щоб забезпечити існуючи лікарні на 100%, підняти зарплати, щоб лікарі не заглядали в карман хворого, побудуємо центр, який буде приймати в 7 разів! більше хворих.
Хворих завозити звідки будуть? лікарні не переповнені.
ще відсоткам 20 у реанімації потрібен хоспіс, а не реанімація