Завантаженість ковідних ліжок у лікарнях Черкас становить 50,6 %, - Кульчиковський

Завантаженість ковідних ліжок у лікарнях Черкас становить 50,6 %, - Кульчиковський Завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, де лікують хворих із Covid-19, становить 50,6 %. Як інформують у міськраді Черкас, про це під час засідання виконавчого комітету повідомив директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Всеволод Кульчиковський. За його даними, в обласному центрі розгорнули 190 місць для таких пацієнтів.

– Останнім часом ми спостерігаємо ріст захворюваності на коронавірус та зростання кількості виявлених випадків. Упродовж останньої доби в нас 77 нових хворих. Тестували близько 700 осіб – 190 методом ПЛР та 527 – із використанням швидких антигенних тестів, – прокоментував посадовець. – Зростає й кількість госпіталізацій пацієнтів у стаціонарні заклади міста. Черкаси наразі перебувають у «помаранчевій» карантинній зоні. Завтра плануємо надати пропозиції стосовно деяких обмежувальних заходів, аби зменшити вірогідність переходу міста Черкаси в «червону» карантинну зону.

Головний медик Черкас закликав громаду дотримуватися елементарних правил особистої гігієни, дистанції та маскового режиму, аби не допускати ще більшого поширення коронавірусу.

Нагадаємо, в обласному центрі пацієнтів із Covid-19 госпіталізують в міську інфекційну лікарню, тимчасовий інфекційний стаціонар, 1-шу міську лікарню та в 3-тю міську лікарню швидкої медичної допомоги.
24.03.2021 10:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter