У Христинівці розпочинається ремонт приміщення районної лікарні

У Христинівці розпочинається ремонт приміщення районної лікарні Як інформують у Черкаському прес-клубі, Христинівська громада береться за ремонт колишньої районної лікарні.

- Із квітня ми розпочинаємо ремонт вхідної частини лікарні – з врахуванням зручності пересування пацієнтів з обмеженими можливостями, - констатує голова Христинівської громади Микола Наконечний. – Розпочинаємо реконструкцію системи опалення – це і комфортніші умови для пацієнтів та лікарів, і оптимізація використання місцевого бюджету. Нещодавно у лікарні відбулось відкриття оновленого терапевтичного відділення – у перспективі плануємо продовжити ремонти відділень і поступово оновити усю лікарню, яка обслуговує понад 32 тисячі мешканців нашої громади.

- Терапевтичне відділення є одним із найбільш затребуваних у нашій лікарні – саме тому ремонт лікарні було доцільно почати саме із нього. Загалом, 8 відділень лікарні розраховані на 150 пацієнтів, і наразі у терапевтичному відділенні завантажено 40 ліжок, - зазначає Наталія Махиня, директор КНП «Христинівська багатопрофільна лікарня» Христинівської міської ради. – У терапевтичному відділенні було проведено поточний ремонт 8 палат, ремонт коридору (поточний та капітальний). Зроблено капітальний ремонт 4 палат, де встановлено індивідуальні санвузли та душові з гарячим водопостачанням. Оновлено стіни, стелю, підлогу відділення, замінено електроосвітлення та електропроводку. Наступним ми б хотіли оновити інфекційне відділення. Маємо плани щодо придбання обладнання, але уже сьогодні маємо можливість надавати ті послуги, що є не у кожній лікарні. Так, у нашій лікарні пацієнти нашої громади та кількох сусідніх районів можуть проходити процедури езофагогастродуоденоскопії (гастроскопії) та колоноскопії – це дослідження слизових оболонок стравоходу, шлунку та кишечника, яке проводиться на сучасному обладнанні.
05.03.2021 09:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter