17-18 лютого перші вакцини від COVID-19 прибудуть в Україну, - Степанов

17-18 лютого перші вакцини від COVID-19 прибудуть в Україну, - Степанов Україна готова до старту вакцинації вже з початку тижня: виконано всі формальності, заплачено кошти, розроблено план, сформовано мобільні бригади. Залишились дрібні технічні моменти щодо логістики — і 17-18 лютого перші партії вакцини прибудуть в Україну. Про це в ефірі одного з українських каналів розповів міністр охорони здоров’я Максим Степанов, інформує УНН.

“Джерела поставки вакцин Pfizer COVAX трішечки затримуються. Щодо вакцини компанії AstraZeneca, згідно з контрактом, заключеним з індійським інститутом Serum Institute, зараз тривають технічні моменти щодо логістики. Тобто 17 чи 18 лютого, я думаю, ми очікуємо вакцину вже в Україні. Ми виконали абсолютно всі формальності, заплатили кошти, у нас укладений контракт, і зараз просто триває процес відвантаження”, — зазначив міністр.

Степанов також наголосив, що мобільні бригади для старту першого етапу вакцинування сформовані та повністю підготовлені для негайного початку.

“Ми починаємо мобільними бригадами, які вже сформовані. Загальна кількість мобільних бригад 572. Зараз в нас вже є 347 мобільних бригад — і відразу ми починаємо вакцинацію. У нас є дуже чіткий план, який передбачає, що перший етап вакцинації — це медики, які працюють в ковідних лікарнях, незалежно від того, де знаходяться ці ковідні лікарні. Це працівники екстреної медичної допомоги, працівники мобільних бригад і працівники наших лабораторних центрів. Решта медиків починають на другому етапі вакцинуватись”, — пояснив очільник МОЗ.
15.02.2021 12:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter