Брожик: жодна медична установа в Черкаській області закриватись не буде

Брожик: жодна медична установа в Черкаській області закриватись не будеЯк інформують у прес-службі ГУОЗМК Черкаської ОДА, за результатами діяльності медичної галузі в 2011 році Черкаська область посіла перше місце по Україні.
Про це на підсумковій Колегії Головного управління охорони здроров’я та медицини катастроф облдержадміністрації повідомив начальник управління Володимир Брожик. Він наголосив, що діяльність галузі на сучасному етапі спрямована на удосконалення та подальше реформування системи охорони здоров’я.
- Масштабні зміни, які уже розпочалися у медичній галузі, викликали широке громадське обговорення. Характерно, що більшість думок, які звучать, не завжди позитивні. Я наголошую, що жодна медична установа в області, починаючи з ФАПу і закінчуючи ЦРЛ, закриватися не буде. І хоча наша область не увійшла до пілотного проекту МОЗ України щодо реформування, роботу в цьому напрямку ми вже розпочали і будемо її продовжувати.
Протягом минулого року в області збільшились видатки на охорону здоров’я, а середня заробітна плата працівників галузі зросла на 10,2%. Торік лікарські ряди поповнили 85 молодих спеціалістів, з яких 49 направлені на роботу в сільські медичні заклади.
24.02.2012 09:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter