Черкаський обласний госпіталь ветеранів прийматиме паціентів з 1 лютого

Черкаський обласний госпіталь ветеранів прийматиме паціентів з 1 лютого Як інформують у Черкаській облраді, очільник обласної ради Анатолій Підгорний тримає на контролі питання відновлення роботи обласного госпіталю для ветеранів війни. Уже з 1 лютого в закладі зможуть пройти реабілітацію ветерани війни та інші черкащани для кого це передбачено статутною діяльністю підприємства. Зокрема, якщо вони, перехворівши на коронавірус, отримали ускладнення.

Про це повідомив очільник обласної ради з посиланням на слова керівника обласного госпіталю Сергія Задорожного.

- Як і говорили на попередній нараді, у госпіталі також планують реабілітовувати медиків, які отримали ускладнення після COVID-19, працюючи в ковідних госпіталях. Загалом заклад планують завантажувати приблизно на 50%, аби дотримуватися протиепідемічних норм. Наразі відбуваються останні приготування. За словами Сергія Задорожного, частину персоналу викликали і працівники готують палати для пацієнтів. Також на підприємстві оперативно закупили продукти та медикаменти, - зазначив Анатолій Підгорний.

За словами очільника обласної ради, відкриття госпіталю - дуже важливий крок для підтримання наших захисників на військовому фронті, а тепер можна сказати, що й на медичному. Зараз над цим активно працюють, не лише на комунальному підприємстві, а й в управлінні охорони здоров'я облдержадміністрації.
27.01.2021 13:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter