У Черкаській ОДА заявлюють, що дорожня карта вакцинації від COVID-19 вже розроблена

У Черкаській ОДА заявлюють, що дорожня карта вакцинації від COVID-19 вже розробленаВ Україні затвердили план вакцинації населення від коронавірусу. Згідно якої Черкащина розробила дорожню карту вакцинації. Як інформують у Черкаській ОДА, про це повідомила заступниця голови Черкаської ОДА Лариса Кошова та наголосила на важливості проведення вакцинації та відповідальності кожного громадянина, який дбає не лише про своє здоровя, а й здоров’я інших.

Впровадження вакцини допоможе стримати пандемію, а справедливий доступ до вакцини дасть змогу пом’якшити наслідки пандемії для здоров’я населення й економіки.

– Коронавірус показав наскільки незахищені ми. Міністр охорони здоров’я наголошує, що Україна буде брати продукт лише із підтвердженою ефективністю! Ми не можемо ризикувати здоров’ям наших громадян, тому МОЗ закуповує лише найкращі вакцини на ринку, якими також будуть користуватися наші західні країни-партнери. Адже для отримання колективного імунітету за допомогою вакцинації і кардинального зниження рівня поширення інфекції та смертності ефективну вакцину мають отримати від 60% до 80% населення. Тому держава зацікавлена у вільному доступі до вакцинування, – зауважила Лариса Кошова.

Щодо плану вакцинації

Цей документ буде гнучким, його будуть актуалізувати залежно від ситуації з COVID-19, оновлених даних по вакцинам, від доступності самої вакцини проти хвороби. План оновлюватимуть щодва тижні, аби він відповідав реальній ситуації.

Мета цього плану — протягом 2021–2022 років охопити вакцинацією від COVID-19 щонайменше 60 % населення України (20 млн людей).
15.01.2021 16:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter