МОЗ: У Києві, на Черкащині та в Запоріжжі - найгірша ситуація з захворюваністю на коронавірус

Станом на 22 грудня ситуація із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 не дозволяє послаблювати карантин у всіх областях України та у місті Києві. Найгірша ситуація із готовністю до послаблення обмежень - у Києві, на Черкащині та на Запоріжжі. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу Міністерства охорони здоров’я.

За даними МОЗ, до послаблення карантину не готові: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Рівненська, Полтавська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська області та місто Київ.

Серед них найбільший показник захворюваності на 100 тис. населення: у місті Києві – 656,7 (-), у Черкаській області – 631,9 (-) та у Запорізькій області – 629,1 (-).

Найнижчий показник захворюваності: у Вінницькій області - 150,8 (=), у Кіровоградській області – 155,5 (-) та у Івано-Франківській області - 186,7 (-).
22.12.2020 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter