Бондаренко перевірив, як у Черкасах облаштовують тимчасовий стаціонар для хворих з COVID-19

Як інформують у міськраді Черкас, Анатолій Бондаренко ознайомився із перебігом облаштування тимчасового інфекційного стаціонару. Його створюють у приміщенні другого пологового будинку в Південно-Західному районі Черкас. У планах – розгорнути 150 ліжок для пацієнтів із Covid-19, тут вони зможуть отримати необхідну їм терапію.
Бондаренко перевірив, як у Черкасах облаштовують тимчасовий стаціонар для хворих з COVID-19

– Життя та здоров’я наших жителів – найважливіше. І сьогодні наше завдання в цей непростий час – оберігати та лікувати черкащан, – прокоментував Анатолій Васильович. – Як бачимо, коронавірус не відступає, тож ми продовжуємо збільшувати кількість ліжок, залучаємо для цього наявні ресурси. У максимально короткі терміни маємо забезпечити якісну роботу цього ковідного центру.

На сьогодні в будівлі триває реконструкція енергетичної мережі, зокрема, відбувається заміна кабелів. Поруч із кожним ліжком, відповідно до плану, монтують нові розетки, які зможуть витримати навантаження.

– Від завтра стартує монтаж кисневої системи, наразі ремонтні роботи відбуваються на першому та четвертому поверхах. Їх задіємо в першу чергу, а далі продовжимо облаштування палат на другому й третьому поверхах, – розповідає директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Всеволод Кульчиковський.

Головний медик Черкас додає: увесь персонал, який працював у цьому пологовому, не залишиться без роботи. Їх перевели працювати на першу базу, яка розташована на вулиці Чехова.

Додамо, що станом на ранок 23 листопада в міській інфекційній лікарні перебуває 40 пацієнтів із коронавірусною інфекцією (33 жителів Черкас), у 1-ій міській лікарні – 31 хворий (із них – 24 жителів нашого міста), у 3-ій міській лікарні швидкої медичної допомоги – 34 хворих з Covid -19 (серед них 26 жителів обласного центру).
23.11.2020 14:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter