Черняк: Після завершення монтажу обладнання діагностично-консультаційний центр у Черкасах запрацює

Черняк: Після завершення монтажу обладнання діагностично-консультаційний центр у Черкасах запрацює Як інформують у прес-службі Черкаської облради, сьогодні на базі Обласного діагностично-консультативного центру відбулася виїзна нарада з питань вивчення ситуації щодо виконання робіт та введення центру в експлуатацію.
Голова обласної ради Валерій Черняк зазначив, що будівельні роботи розпочалися у липні 2012 року, і сьогодні центр вже майже готовий до введення в експлуатацію, за винятком необхідного часу для налагодження роботи установи в цілому.
За словами Валерія Петровича, загальна кошторисна вартість об’єкту склала більш ніж 72 мільйони гривень. Фінансування відбувалось за рахунок фонду регіонального розвитку державного бюджету та коштів бюджету розвитку області.
У свою чергу головний лікар обласної лікарні Олександр Дудник відзначив, що на сьогодні будівельно-монтажні роботи на об’єкті у стадії завершення. Необхідно закупити деяке технологічне обладнання, устаткування, деякі меблі та виконати пусконалагоджувальні роботи.
За словами Олександра Миколайовича, у новозбудованому приміщенні центру розмістяться поліклініка обласної лікарні, поліклініка обласного кардіологічного центру, а також тут будуть облаштовані амбулаторні структури обласного перинатального центру. На одному з поверхів, з метою наближення до пацієнтів, розміститься три лабораторії. Таким чином, усі необхідні спеціалісти й медико-діагностичні служби для зручності пацієнтів будуть зосереджені в одному приміщенні. Він також відмітив, що функціональна діяльність центру повністю забезпечена кваліфікованими спеціалістами, а наявна кадрова необхідність працівників новостворених лабораторій – на стадії вирішення.
– Тобто, для повної готовності та введення в експлуатацію діагностично-консультативного центру на сьогодні необхідно лише дочекатися завершення монтажу та пусконалагоджувальних робіт, які ведуться, закупленого сучасного медичного обладнання, заявив В. Черняк.
08.02.2013 17:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter