Чому "Швидка допомога" почала їздити з сиреною та проблисковими маячками

Жителі області помітили, що автомобілі «швидкої» допомоги стали частіше їздити із сиренами та проблисковими маячками. Про це пишуть в групі «Катеринопільська громада» в соціальній мережі «Фейсбук».
Чому "Швидка допомога" почала їздити з сиреною та проблисковими маячками

– Вже декілька днів задаємося питанням: для чого наводити страх на місцевих жителів? Швидка допомога їздить із сиреною в денний, вечірній та нічний час, люди лякаються! – пише авторка Юлія Тищенко. – Я так розумію що сирена включається під час інтенсивного руху транспорту, для того, щоби швидка могла подолати відстань без перешкод. Прокинутися в час ночі від скаженого звуку сирени під твоїм двором це дуже моторошно, тим більше коли людина має гіпетонічне захворювання! Люди і так зараз налякані ситуацією, яку маємо! Для чого сирена? Чи ми чогось не розуміємо?

– Нам це не страшно, – пише в коментарях Алла Панченко. – Страшно, коли «швидка» взагалі перестане їздити.

Ситуацію коментує директор комунального некомерційного підприємства «Черкаський обласний центр екстреної медичної допомоги» Ігор Фесун.

– За останні дні захворіло багато наших працівників, – бідкається Ігор Анатолійович. – Зокрема в Катеринополі залишилася лише одна бригада. Щоби швидше дістатися на екстрені та термінові виклики вони вмикають сирену. Такі вимоги закону. На інші виклики бригада виїздить без сирен і маячків. Зрозуміло, коли залишається одна бригада, їм треба встигнути всюди, допомогти усім, хто цього потребує. Для цього і використовуються сирени й маяки.

У селищі міського типу Катеринопіль проживає 6 тисяч осіб.

ВЧ Юрій Стригун
18.11.2020 10:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter