Ще 3 лікарні на Черкащині готуються приймати пацієнтів із COVID-19, - Найдан

На сьогодні 19 закладів Черкащини визначені для прийому пацієнтів, інфікованих на коронавірус. З них 3 заклади у процесі підписання договорів із НСЗУ. Мова йде про Уманську центральну районну лікарню, ЦРЛ Монастирища і Черкаську міську лікарню №3.

Як інформують у Черкаській ОДА, про це повідомив заступник керівника управління охорони здоров’я Черкасьої ОДА Олег Найдан.

– Щоб не допустити переповнення лікарень, зараз надважливо дотримуватись основних правил. У разі виявлення перших симптомів гострої респіраторної хвороби потрібно негайно зателефонувати сімейному лікарю, який вирішує, чи необхідно викликати мобільну бригаду для проведення ПЛР-тестування, а також питання госпіталізації, – наголосив Олег Найдан.

Всього в закладах Черкащини розгорнули вже 901 ліжко. Їх заповненість сягає 40,9%. Отримують лікування 1210 осіб з лабораторно підтвердженими COVID-19, них на стаціонарному лікуванні 332 особи. Крім того, у стаціонарах перебуває ще 33 особи з підозрою. На амубулаторному лікуванні – 878 осіб.
04.11.2020 18:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter