Стадник закликає діалізників з "Фрезеніуса" добровільно перейти в обласну лікарню. Бо всі гроші підуть на реконструкцію Хрещатику?

Стадник закликає діалізників з "Фрезеніуса" добровільно перейти в обласну лікарню. Бо всі гроші підуть на реконструкцію Хрещатику?Усіх клієнтів клініки гемодіалізу «Фрезеніус» просять перейти безкоштовно лікуватись у Черкаську обласну лікарню. Річ у тім, що цьогоріч міський бюджет не має коштів, щоб оплачувати послуги приватного медичного закладу. Зараз місто стикнулось з проблемою оплати праці працівникам медичних закладів – не забезпечено 38 мільйонів гривень.
– Торік ми фінансували лікування черкаських хворих у ТОВ «Фрезеніус МедікалКер Україна» з міського бюджету, – говорить директор департаменту охорони здоров’я Олег Стадник. – Зараз недофінансування галузі охорони здоров’я змушує нас в ситуації, що склалася, перевести хворих в обласну лікарню, де послуги будуть безкоштовними. Нагадаю, що там були закуплені всі необхідні апарати для діалізу і надається кваліфікована медична допомога.
Зазначимо, у 2012 році на лікування черкаських хворих у «Фрезеніусі» місто спрямувало 3,3 млн. гривень. Вартість лікування одного хворого в рік становила – 130 тис. гривень. Цьогоріч на обслуговування жителів міста, котрі потребують гемодіалізу, необхідно близько 3,5 млн. гривень.
– Черкаська обласна лікарня, котра фінансується з обласного бюджету, готова прийняти у своє відділення усіх пацієнтів, для яких ця процедура нічого не коштуватиме, – наголошує Олег Стадник.
За словами Олега Стадника, його департамент проаналізував ситуацію з лікуванням хронічної хвороби нирок у інших областях України. У більшості таких гемодіаліз здійснюють обласні лікарні.
Читайте Те, що німцю - добре, українцю - зась
07.02.2013 11:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
12:29 07.02.2013 Wildnick:
Когда уже бедных диализников оставят в покое?! Может властям было бы проще раскошелиться на один бесплатный патрон для каждого больного? В свази с "недофинансированием"?!
Я не могу понять - если погибают люди, то как можно тратить деньги на переименование улиц и т.д. и т.п..