У вересні черкаські медики, що лікують хворих на COVID-19, отримали 7,8 млн. грн. доплат

У вересні черкаські медики, що лікують хворих на COVID-19, отримали 7,8 млн. грн. доплат Медпрацівники, які працюють з пацієнтами, хворими на коронавірусну інфекцію, продовжують здійснювати додаткові доплати. За вересень для цього спрямували 7,8 млн грн. Як інформують у Черкаській ОДА, про це інформує заступниця голови ОДА Лариса Кошова.

– Отримали належні їм надбавки 756 медичних та іншим працівникам закладів охорони здоров’я, які безпосередньо зайняті на роботах з ліквідації гострої респіраторної хвороби COVID-19, – додає посадовиця. – Для цього з місцевих бюджетів спрямували майже 1 млн грн. За договорами з Національною службою здоров’я України надійшло 6,8 млн грн. Водночас вкотре наголошу: наші медики зараз тяжко працюють. Наше ж завдання мінімальне: дотримуватися заходів безпеки, зберігати соціальну дистанцію, носити маски.

Додамо, нині в області подолали коронавірусну інфекцію понад 7,6 тисяч осіб. Лише за останню добу 28 жовтня – 249 жителів області. На стаціонарному лікуванні перебувають 358 пацієнтів, амбулаторному – 646.
30.10.2020 12:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter