У Каневі розширили госпіталь для хворих на коронавірус

Розгорнутий на 20 ліжок госпіталь для хворих на коронавірусну хворобу при Канівській центральній районній лікарні розширили до 30 ліжок, повідомила головний лікар закладу Віра Шапошник в ході останньої апаратної наради Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради та директорами комунальних підприємств міста у п’ятницю, 9 жовтня.
У Каневі розширили госпіталь для хворих на коронавірус

- На сьогодні в нас перебуває на лікуванні 23 особи. З них – 18 – хворих і 5 з пневмонією та підозрою на коронавірусну хворобу, - говорить Віра Шапошник. – Загалом за час роботи госпіталю при Канівській райлікарні було проліковано вже 58 осіб, з яких 48 – з підтвердженим діагнозом «коронавірусна хвороба», 10 – з пневмоніями з негативним ПЛР-аналізом.

За словами медика двічі застосовувалися апарати ШВЛ (але не інвазивно), але насамперед при догляді за хворими на коронавірус затребувані кисневі концентратори.

- Ми маємо 8 концентраторів, ще 7 закуповуємо (5 за кошти міського бюджету, 2 – районного). В цілому буде 15, - інформує головний лікар. – Засобами індивідуального захисту, миючими та дезінфікуючими засобами заклад забезпечений.

Станом на 12 жовтня ц.р. 28 ліжок із 30-ти вже заповнено.

«Червона зона» в Каневі продовжена з 12 по 18 жовтня ц.р.
12.10.2020 15:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter