У Черкаській ЦРЛ незабаром робитимуть мамографію та діагностуватимуть складні хвороби у новонароджених

У Черкаській ЦРЛ незабаром робитимуть мамографію та діагностуватимуть складні хвороби у новонароджених У Черкаській центральній районній лікарні скоро з’явиться можливість робити мамографію та виявляти у новонароджених складні хвороби. Про це інформує Черкаський прес-клуб.

- Щоб медицина розвивалась, нам потрібно купувати нове обладнання – аби надавати медичні послуги нашим пацієнтам на сучасному рівні. А ми, фактично, сьогодні опинились у ситуації, коли нам ніхто не допомагає. Отримуємо фінансування в залежності від пакетів, підписаних Національною службою здоров’я України - держава сплачує нам за послуги, які люди у лікарні отримують безкоштовно. Але це не кошти на розвиток, - констатує головний лікар Черкаської центральної районної лікарні Микола Гуськов. - І нам дійсно дуже пощастило із тим, що Червонослобідська громада – найближча до нас територіально - розуміє наші проблеми і нас підтримує.

Буквально, днями, вони допомогли нам із придбанням урологічного цисторезектоскопа, вартістю у чверть мільйона гривень. На умовах співфінансування державного бюджету та бюджету громади, для лікарні буде придбано мамограф (вартістю більше 3 мільйонів гривень), що допоможе своєчасно виявляти захворювання молочної залози на ранніх стадіях. Також, громада оплатила дуже важливе обладнання, що дозволятиме своєчасно виявляти складні захворювання у новонароджених – це транскутанний білірубінометр з хімреактивами для забезпечення безперебійної роботи пологового відділення – – вартістю у майже 200 тисяч гривень. Цьогоріч громада витратила також 1 мільйон гривень на комп’ютеризацію лікарні та впровадження електронного документообіг, більше 200 тисяч на технічні засоби реабілітації інвалідів, біля півмільйона – на пільгові медикаменти для мешканців громади, та понад 100 тисяч гривень – на кисневі концентратори, критично необхідні у лікуванні хворих на COVID-19.
25.09.2020 10:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter