Кошова: Черкащанам не слід нехтувати плановими щепленнями

Кошова: Черкащанам не слід нехтувати плановими щепленнями На понад 170% область забезпечена вакцинами від десяти керованих хвороб. Не нехтувати плановими щепленнями в умовах карантину закликала робити дорослим та дітям керівниця управління охорони здоров’я облдержадміністрації Лариса Кошова. Про це інформують у Черкаській ОДА.

– Те, що нині карантин, не є протипоказанням з проведення вакцинації, – зазначила вона. – Зараз ми бачимо, на скільки суспільство виявилося незахищеним до хвороб, не маючи базових щеплень. Спалах коронавірусної інфекції показав, як важливо мати імунітет. Звісно, наразі від COVID-19 не має щеплень, втім інші хвороби теж становлять небезпеку для організму людини. Особливо, коли до них немає імунітету. Це може стати причиною спалахів захворювань на ті ж кір чи краснуху. Тож закликаю всіх дотримуватися календаря щеплень та вчасно проводити вакцинацію своїм дітям.

На сьогодні в області є вакцини для проведення імунопрофілактики від 10 керованих захворювань. Зокрема, краснухи, паротиту, кору, дифтерії, кашлюка, правця, гепатиту В, гемофільна інфекція та ін.
09.09.2020 08:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter