Черкаська облрада спрямує 64 млн. грн. на ремонт приймальних відділень опорних лікарень

Як інформують у Черкаській облраді, депутати погодили розпорядження про спрямування 64 млн грн субвенції із держбюджету на реалізацію проєктів із реконструкції та капремонту приймальних відділень в опорних закладах охорони здоров’я у госпітальних округах. Розпорядження депутати погодили під час засідання “бюджетної” комісії 27 серпня, яке відбулося під головуванням Світлани Легойди. У роботі комісії також взяв участь голова обласної ради Анатолій Підгорний та його заступники: Андрій Сегеда і Михайло Мушієк.

Із цих коштів: 6,9 млн грн - бюджету Черкас на реконструкцію приймального відділення Третьої міської лікарні та добудови відділення ЕМД; 57 млн грн - на реконструкцію приймальних відділень Черкаської обласної лікарні, Звенигородської, Канівської, Корсунь-Шевченківської, Смілянської ЦРЛ, Золотоніської багатопрофільної лікарні та Уманської міської лікарні.
Черкаська облрада спрямує 64 млн. грн. на ремонт приймальних відділень опорних лікарень

Окрім того, депутати прийняли рішення, що без окремого погодження “бюджетною” комісію не перерозподіляти вивільнені кошти від виконання цієї програми.

Також під час засідання депутати погодили перерозподіл 65 тис. грн видатків споживання загального фонду обласного бюджету по головному розпоряднику бюджетних коштів Управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту. На цю суму збільшиться “Забезпечення діяльності місцевих центрів фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” та проведення фізкультурно-масових заходів серед населення регіону”.
31.08.2020 15:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter