Черкаська медакадемія випускає цього літа 537 дипломованих медиків

Черкаська медакадемія випускає цього літа 537 дипломованих медиків 537 студентів медичної академії отримають диплом кваліфікованих медичних працівників. Саме стільки медиків готується випустити виш наприкінці червня. Частина випускників готова приступити до роботи, а деякі будуть продовжувати навчання у академії для здобуття вищого освітньо-кваліфікаційного рівня.

- Продовжують своє навчання у академії студенти самих молодих спеціальностей, а саме лікарі-магістри та парамедики. Перший випуск парамедиків очікуємо у наступому році, - розповідає ректор Черкаської медичної академії Інна Губенко.

Понад сотня студентів, які у період каратнину поєднували навчання з роботою у лікувальних закладах міста та області, отримають Подяки від ректора. Адже саме ці студенти не зупинились перед невідомим для людства вірусом covid-19, а продовжували виконувати посадові обов’язки, навіть перебуваючи у групі ризику. Як зазначає керівництво академії, хвилювались за усіх працюючих на той час студентів, але найбільше за фельдшерів Центру екстреної медичної допомоги, бо вони у прямому сенісі слів «були на передовій». Ті, хто має змогу прийти до академії, отримають подяку у виші, іншим вона буде надіслана листом на адреси за місцем роботи.

Зі слів ректора академії Інни Яківни, усі випускники забезпечені роботою. Адже є запит на дипломованих медиків від закладів охорони здоров’я міста та області. Проте є й ті, хто поїде працювати за кордон
19.06.2020 16:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter