У Черкасах розпочато роботи із запуску муфельної печі

Як інформує Про Головне, представники міської влади Черкас провели виїздну нараду з приводу запуску комунальної муфельної печі. У ній взяли участь заступник міського голови Ігор Волошин, начальник відділу екології Володимир Гусаченко, начальник управління інспектування Станіслав Коломієць та головний спеціаліст Департаменту охорони здоров‘я Черкаської міської ради Любов Майборода.

Про це у фейсбук повідомив начальник управління інспектування.

“Наразі в місті Черкаси працює єдине профільне підприємство з утилізації медичних відходів – ТОВ «ОЛЕСТАС». Дана компанія має приватну форму власності і обмежені потужності, що не вирішує питання в масштабах Черкас. Кілька міських медичних закладів вже уклали з ним договори, проте не всі – тож значна частина відходів не утилізується належним чином.

Ще 6 років тому Департамент охорони здоров’я ЧМР подав звернення до Черкаської ОДА щодо відсутності в місті комунального підприємства, яке б утилізувало медичні відходи на постійній основі. Проте за весь час питання так і не було вирішено.

Розуміючи важливість належної утилізації медичних відходів, а особливо те, яке значення це має під часі пандемії, Черкаська міська рада взяла розв‘язання проблеми під свій контроль.

На разі вже розпочаті заходи щодо запуску муфельної печі. Сьогодні ми оглянули потенційний об’єкт, визначились із його відповідністю санітарним вимогам, та необхідною модернізацію. В найближчий час будуть розпочаті підготовчі роботи”, – написав Коломієць.
18.06.2020 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter